Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color
بررسی اجمالی بررسی اجمالی جستجو جستجو برگشت برگشت
مجموعه: روانکاوی
 
info کاربر گرامی شما عضو نیستید!!! شما می توانید برای فعال کردن و نمایش لینک دانلود جهت برخورداری سریع و بدون محدودیت از تمام محتویات وب سایت، از طریق منوی بالای سایت (گزینه عضویت در پرتال) ثبت نام کنید
pdf.png کتاب بهداشت روانی

بهداشت روان یا سلامت روان به معنی سلامت هیجانی و روانشناختی است. به شکلی که فرد بتواند از تفکر و توانایی‌های خود استفاده کند، در جامعه عملکرد داشته باشد و نیازهای معمول زندگی روزمره را برآورده سازد. فردی که از سلامت روانی برخوردار است به طور معمول می‌تواند بر فشارهای معمول زندگی روزمره غلبه کند، دوستان و خانواده خوبی دارد و می‌تواند یک زندگی مستقل داشته باشد. شما در این کتاب با کلیات بهداشت روانی، اهئاف و عملکرد بهداشت روانی، بهداشت روانی در دوره جوانی، میانسالی و سالمندی، نقش دین در بهداشت روانی و... آشنا خواهید شد.

 



ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-2671-68688-03
1013.8 KB
0

pdf.png کتاب در پیرامون روان

کتاب "پیرامون روان" یکی از پرارجترین و گرانبهاترین کتابهاییست که درباره یکی از دشوارترین زمینه های شناخت آدمی نوشته شده، در زمینه چیزیست که از دو هزار و پانصد سال باز کسانی مانند افلاطون و ارسطو و ابن سینا و خواجه نصیرالدین طوسی و مانندهای آنان، به‌آن پرداخته و نتوانسته‌ اند چیستان آنرا بگشایند. شما در این کتاب با نکاتی پیرامون روان آشنا خواهید شد.


ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-2671-68688-03
601.67 KB
0

pdf.png کتاب درمانی

کتاب درمانی (به آلمانی: Bibliotherapie) یکی از شیوه‌های درمانی است که با استفاده از فن کتاب خواندن انجام می‌شود. کودکان هنگام استفاده از کتاب، سه فرایند را تجربه می‌کنند: همانند سازی، درگیر شدن احساسات و یافتن راه حل مناسب. این روش درمان اگر به درستی انجام گیرد، سودهای بسیاری در پی دارد، از جمله تخلیه ی احساسات، همانند سازی کودک با شخصیت داستان، فعال شدن تخیل کودک، تجربه ی لحظه‌های شاد و تقویت تفکر مثبت. کتاب‌درمانی راهی مناسب برای کاهش فشارهای روحی و جسمی است که استفاده از آن در موارد ویژه پیشنهاد می‌شود. شما در این کتاب با تاثیرات کتاب درمانی، وب درمانی، فواید و اهداف وب درمانی، فواید کتاب درمانی برای کودکان، انواع کتاب درمانی، اهمیت کتاب خواندن برای نوزادان و کودکان و... آشنا خواهید شد.

 



ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-2671-68688-03
768.96 KB
0

pdf.png کتاب محبت درمانی

همه به محبت جواب می د هند. اساس روابط بر محبت بناست. ذات انسان بر اساس محبت بنا شده است. محبت دارای انرژی بسیار زیادی است. محبت درمانی عبارت از رفتاری است که در تعاملات و برخوردهای خود باسایر افراد داریم و شامل احترام وارزش گذاری و حس مهربانی وعطوفت نسبت به هم نوعان مان می باشد. نتیجه محبت کردن به دیگران، برقراری ارتباطات صمیمانه تر وکمک به رشد و تعالی افراد است. شما در این کتاب نشانه های محبت، امنیت روانی، احساس ناامنی، 14نشانه احساس ناامنی، روش های دوست یابی، ابعاد تاثیر گذاری محبت و بسیاری دیگر از عوامل مرتبط را فرا خواهید گرفت.

 



ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-2671-68688-03
632.17 KB
0

pdf.png کتاب خنده درمانی

 



ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

1394-03-04
7.16 MB
0

pdf.png کتاب موسیقی درمانی

 



ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

1394-03-04
13.45 MB
0