Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color
بررسی اجمالی بررسی اجمالی جستجو جستجو برگشت برگشت
مجموعه: روانشناسی شخصیت
 
info کاربر گرامی شما عضو نیستید!!! شما می توانید برای فعال کردن و نمایش لینک دانلود جهت برخورداری سریع و بدون محدودیت از تمام محتویات وب سایت، از طریق منوی بالای سایت (گزینه عضویت در پرتال) ثبت نام کنید
pdf.png کتاب افکار منفی

داشتن یک روحیه ی شاد و مثبت اندیش ، در زندگی روز مره افراد تاثیر بسیار مهمی دارد. کسانی که روز خود را با افکار مثبت آغاز می کنند و تا پایان شب هرگونه فکر منفی را از خود دور می کنند ، زندگی شاد تری نسبت به دیگران دارند. اما دلیل به وجود آمدن افکار منفی چیست؟ شما در این کتاب فهرست عقاید غیر منطقی (خطاهای شناختی)، جدول 12 باور غیر منطقی که باعث پریشانی می شوند، تاثیر افکار منفی در زندگی زوج ها، 30 توصیه برای تقویت فکر مثبت و تکنیک هایی برای ورود به زمان حال و... را فر خواهید گرفت.

 ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

1394-02-26
872.96 KB
3

pdf.png کتاب ترتیب تولد و شخصیت

موقعیت یک بچه در خانواده، شخصیت، رفتار، یادگیری و قدرت کسب معاش او را تحت تأثیر قرار می دهد. اغلب مردم درکی ذاتی از این مطلب دارند که ترتیب تولد به نحوی بر رشد تأثیر می گذارد، اما چگونگی تأثیر مهم و معنی دار آن را کمتر از آن چه که واقعاً هست، در نظر می گیرند. تحقیقات نشان داده که فرزندان اول (و تک فرزندها) در موفقیتهای تحصیلی، منزلت حرفه ای، درآمد و ثروت خالص پیشتاز هستند. برعکس، فرزندان میانی در خانواده های پرجمعیت بدترین وضع را دارند. شما در این کتاب ترتیب تولد آدلری، شخصیت فرزندان اول، شخصیت فرزندان وسط، شخصیت فرزندان آخر، شخصیت دوقلوها، شخصیت تک فرزندان، تاثیر ترتیب تولد بر هوش و شخصیت فرزندان و همچنین نظریات روانشناسان و ... را خواهید آموخت.

 ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-3290-68688-02
738.51 KB
0

pdf.png کتاب تیپ شخصیتی و همسر گزینی

تیپ شخصیتی به اشخاصی اشاره می‌کند که چندین صفت یا ویژگی مشترک دارند. در حالت غیررسمی ممکن است خود شما در ارتباط با تیپ شخصیتی طبقاتی را در ذهن داشته باشید، مانند: تیپ مدیر، تیپ ورزشکار، تیپ مادرانه، تیپ سوسول و تیپ خورهٔ تکنولوژی و غیره. اگر بخواهیم هر یک از این تیپ‌های غیررسمی را تعریف کنیم، برای هر یک از آن‌ها مجموعه‌ای از ویژگی‌های متفاوت را در نظر خواهیم گرفت. در طول سالیان طولانی، روان‌شناسان برای طبقه‌بندی شخصیتها به انواع تیپ‌ها، روش‌های بسیاری را مطرح کرده‌اند. شما در این کتاب نکاتی در خصوص شخصیت وظیفه شناس، شخصیت مهر طلب، شخصیت دارای اعتماد به نفس بالا، شخصیت نمایشی، شخصیت حساس، شخصیت مراقب، شخصیت پرشور، شخصیت ماجراجو و... و همینطور همسر مناسب تیپ های شخصیتی را فرا خواهید گرفت


ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-3290-68688-02
863.96 KB
0

pdf.png کتاب چکیده انسان شناسی و خود شناسی

برای شناخت صحیح انسان باید همه نیازها و وی‍ژگی های او را بشناسیم و برای یافتن  علل رنج های او باید از خوراک ونیازها و ویژگی های جسمی و روحی و روانی او بدانیم؛ و همه لایه های وجودی وی را مورد سنجش و بررسی قرار دهیم تا بتوانیم به فراتر از نیازهایش رفته و او را بسوی سلامتی، زندگی بهتر و شناخت های برتر سوق دهیم. شما در این کتاب اهمیت خودشناسی، نیازهای انسان شامل نیازهای جسمی و روحی و همینطور نیازها و ویژگی های زنانه و نیازها و ویژگی های مردانه، شناخت شخصیت و ویژگی های خصوصی افراد، خود کم بینی و خود بزرگ بینی افراد و روشهایی ساده برای شناخت افراد و... را فرا خواهید گرفت.

 ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-3290-68688-02
805.93 KB
0

pdf.png کتاب شخصیت خود شیفته

اختلال شخصیت خودشیفته(به انگلیسی: (Narcissistic personality disorder (NPD ) نوعی اختلال شخصیت است که در آن فرد خود را بزرگ و مهم می‌پندارد و به گونه‌ای غلوّآمیز احساس توانایی و لیاقت می‌کند. این بیماران مرکز دنیای خود بوده، از هر جهت ویژه هستند، افاده‌ای و اسم‌پران بوده و در ذهن خود شخص مشهوری هستند. حس خودپسندی و سزاوار بودن، هرگونه نگرانی دباره نیازها، مشکلات و احساسات دیگران را از ذهن آنان خارج می سازد. آنان متکبر و تحکم آمیز بوده، خود را برتر از دیگران می دانند و از دیگران انتظار احترام و تحسین دارند. هنگامی که خود آنان و جهان اطراف‌شان نمی‌توانند انتظارات غیر‌واقع گرایانه و ناممکن آنان را برآورده سازند، به طور شایع دچار ناامیدی می‌شوند. شما در این کتاب واژه خودشیفتگی، علائم خود شیفتگی، علائم خود شیفتگی، رابطه خودشیفتگی با اعتماد به نفس، خود شیفته و همسر گزینی، بررسی روانشناختی خود شیفتگی و ... را خواهید آموخت.

 ساخته
حجم
تعداد دفعات دانلود

-3290-68688-02
682.17 KB
0