Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

Untitled 11

پرتال جامع علوم روانشناسی گرفته شده از واژه pscportal و مخفف عبارت psychology science center of portal می باشد که در اسفندماه 1393 با ویژگیهای زیر راه اندازی شده است.

1- تخصصی و جامع بودن پرتال جامع علوم روانشناسیمجموعه ای از فایل های مورد نیاز دانشجویان، روانشناسان، مشاوران و اساتید رشته روانشناسی و سایر رشته های زیر مجموعه ی آنها توسط جمعی از دانشجویان برجسته و اساتید این رشته ها جمع آوری و در دسته های مختلف طبقه بندی و جهت دسترسی سریعتر بر روی سرور اختصاصی سایت آپلود گردیده است.

2- سازماندهی و طبقه بندی موضوعی محتویات پرتالبا توجه به اینکه سرفصل دروس هر یک از رشته های زیر شاخه روانشناسی با یکدیگر همپوشانی داشته، جهت تسهیل دسترسی و جستجوی ساده و سریع تر مخاطبین، تمام محتویات پرتال طبق ضوابط علمی و متون درسی بر اساس موضوع دسته بندی و طبقه بندی شده است.

3- اطمینان از درگاه امن پرداخت اینترنتیپرداخت حق عضویت از طریق درگاه امن بانکی توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین و در تمام ساعات شبانه روز صورت می گیرد، لذا مخاطبین و مراجعین می توانند با خیال آسوده نسبت به پرداخت حق عضویت جهت بهره مندی از محتویات پرتال اقدام نمایند. 

4- کـیفیت محتـویات پرتال: تمام محتویات پرتال ضمن جمع آوری و استخراج از منابع و مراجع معتبر در سه قالب word-pdf-mp3-mpeg تهیه شده و قابل استفاده در کلیه رایانه های شخصی، گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و سایر وسایل الکترونیکی مرتبط می باشد.